23 czerwca zostaliśmy zaproszeni do Domu Pomocy Społecznej w Mszanie Dolnej aby wspólnie świętować 35- lecie domu.
Jubileusz zgromadził osoby związane z placówką oraz gości , którzy wspólnie świętowali kolejną rocznicę funkcjonowania ośrodka.
Bardzo dziękujemy za zaproszenie był to czas pełen wzruszeń, radości i ciepa.




